Osada Sandonorico

Tábory

Cesta do starého Egypta, aneb tábor 2009

Pomalu se nám přibližuje termín letošního tábora a proto neuškodí, aby jsme si zavzpomínali na ten poslední. Vydáme se tedy na cestu do starého Egypta do světa tajemných kouzel a temných sil.

Tábor 2008

Tak jsme se po roce opět sešli na našem oblíbeném tábořišti ve Skryjích u Tišnova. Tentokrát již podeváté v řadě!!! Letošní tábor byl po 6 letech opět ve znamení kouzelníka z Bradavic Herryho Pottera. Takže jsme se všichni proměnili na malé kouzelníky a žáky Bradavické školy. Před lety jsme všichni úspěšně ukončili první ročník a také zneškodnili zlého čaroděje Voldemotra.

Tábor 2007

Psalo se 29.července, léta páně 2007. Za středověkou osadou Skryje, na pozemku uprostřed lesů, se usadilo rytířské tažení a založilo si tu tábor. Byla to rytířská družina krále Richarda I. Sešly se tu čtyři rytířské rody,které měly společný cíl-získat svatý grál!

Tábor 2005

Téma tohoto letního tábora bylo INDIÁNI, kterého se nemohl zhostit, jako programátor, nikdo jiný než Indián.
Kmen orlů, medvědů, bizonů a havranů tak čekalo nelehkých 14 dní. Každý indiánský kmen si musel vytvořit svůj vlastní totem a začít s výukou pravých indiánských dovedností. Přece každý správný indián se musí umět orientovat ...

Tábor 2006

Letos to bylo již po sedmé, co jsme se v neděli sešli na obvyklém místě odkud jsme odfrčeli na naše tábořiště do Skryjí. Sedmička bývá většinou šťastné číslo, ale našemu táboření mnoho štěstí nepřinesla. Pro letošní rok si náš oblíbený programátor Káťa přichystal celotáborovou hru Plavba Jitřního poutníka, což je jen z dílů Letopisů Narnie.