Osada Sandonorico

Aktuálně


Výprava do Westernového městečka Boskovice 22.-23.5.2010

Přechod skalistých hor jsme úspěšně zvládli a naše cesta směřuje dále k západnímu pobřeží kontinentu. Další město, kde si odpočineme, nabereme nové síly a opravíme své povozy je Boskovice City. O Boskovice City se nyní mluví v celé Americe, v minulém čísle Colorado Times mu dokonce věnovali celou stránku a prý se jedná o nejhezčí město na celém divokém západě.

Výprava na lezeckou stěnu do Kuřimi, 16. - 17. dubna 2010

     Po divokých přestřelkách v Greely City, kde jsme úspěšně bojovali s proradnými bandity, naše cesta do Colorada pokračuje. Za dopadení členů naší výpravy jsou sice vypsány odměny, ale naštěstí nás nikdo nepronásleduje.
V dáli se už tyčí hřebeny Kuřimského pohoří, které nám stojí v cestě a které musíme překonat… Ale všichni lidé jsou v plné síle, vozy v pořádku a koně odpočatí a čerství. Proto by nám cesta přes skály neměla činit velké problémy.
     Jediné, co mne znepokojuje, jsou šířící se zprávy o velmi vzácném a velkém pokladu, které se šíří naší kolonou. Poklad se prý nachází na území indiánského kmene Komančů. Není večer, kdy by u ohně o pokladu někdo nemluvil a to mezi lidi vnáší neklid…

Jarní výprava do Zastávky

Cesta naší družiny domů pokračuje a je již velmi dlouhá a únavná. Blížíme se k GREELY City– město se špatnou pověstí. Minulý týden zde byl dokonce zastřelen šerif. Ve městě se nachází dům mého dávného přítele Starýho Billyho. Asi před týdnem jsem mu napsal dopis, ve kterém ho prosím o přespání a načerpání nových sil na další cestu. Odpověděl, že dobrému příteli vždy pomůže a rád mne uvidí, ale i přesto nám to nedoporučoval. Ve městě zkrátka není bezpečno. Ale trasa naší cesty domů nám nedává jinou možnost….


Výlet do Bílovic

 13.2.2010

Podzimní výprava

Zastávka 6.11. - 8.11.2009

Letní tábor SKRYJE

 1.8. - 13.8.2009
 
Přihlášku najdete zde

Výlet do Lednice

 4.7.2009

Červnová výprava pro otrlé a vytrvalé

 13.6.-14.6.  Údolí Bílého potoka

Květnová výprava

Zastávka  29.-31.5.2009

Výprava do Moravského krasu

 Sobota 18.4.2009

 Sraz v 8.15 hod. v hale Hlavního nádraží více informací ...

Cesta pouští

V zemi naši předků již není možno žít jako dříve. Poušť se přibližuje a nám, nezbývá nic jíného, než se vydat hledat novou zemi, jenž známe pouze z vyprávění starců. Před námi je dlouhá cesta nehostinou pouští a možná také smrt.

Jarní výprava

Ždánice 20. - 22.3.2009

Plán akcí - Jaro 2009

Plán našich výletů a výprav před táborem
«      1   |   2   |   3   |   4   |   5      »